یک نکته جالب در صدرنشینی غیرمنتظره رئال


هواداران رئال مادرید شاید تصور نمی کردند که تیمشان شب گذشته و در پایان هفته پنجم لالیگا، صدرنشین شود اما با شکست عجیب 4-1 بارسا در زمین سلتا و برتری 2-1 رئال در زمین بیلبائو، این امر، محقق شد.


به گزارش "ورزش سه"، رئال مادرید که فصل را با تساوی بدون گل در زمین خیخون آغاز کرده بود، از همان ابتدا دو امتیاز ار بارسلونا عقب افتاد و با وجود پیروزی در سه بازی بعدی، به دلیل تداوم بردهای بارسلونا، این تیم همچنان پشت سر آبی و اناری ها در رده دوم لالیگا قرار داشت تا اینکه شب گذشته و با اتفاقاتی که در بالا ذکر شد،رئالی ها یک بار دیگر و پس از 7 ماه، طعم شیرین صدرنشینی را چشیدند.

آخرین بار ماه مارس گذشته بود که رئال صدرنشین جدول لالیگا بود. در آن مقطع، رئال با شکست 1-0 مقابل همین تیم بیلبائو، صدر را از دست داد و به بارسلونا واگذار کرد و دیگر هم نتوانست آن را بازپس بگیرد.

مادریدی ها فصل گذشته در ماه نوامبر و  هفته دهم لالیگا بود که پس از برتری 4-0 در زمین گرانادا توانستند به صدر جدول صعود کنند. نکته جالب اینکه، در آن مقطع نیز سلتا بود که با برتری 1-0 در نوکمپ، باعث صدرنشینی رئال مادرید شد و این اتفاق امسال هم تکرار شد. در واقع رئال مادرید در همان زمینی که فصل گذشته صدر را از دست داده بود، بازهم به لطف سلتا دوباره صدرنشین اسپانیا شد.

شاید بد نباشد نگاهی بیندازیم به عملکرد رئال مادرید در پایان هفته پنجم فصل گذشته، نسبت به فصل جاری. رئال مادرید با هدایت آنچلوتی، در پایان هفته پنجم فصل 2014-2015، 2 شکست و سه پیروزی کسب کرده بود، 18 گل زده و 9  گل نیز خورده بود اما امسال با هدایت بنیتس، رئال 4 برد و یک تساوی کسب کرده، 14 گل زده و تنها 1 گل دریافت کرده است. 4 امتیاز بیشتر، 4 گل زده کمتر اما 8 گل خورده کمتر، آمارها را به نفع بنیتس سوق داده اند.تاریخ : پنج‌شنبه 2 مهر‌ماه سال 1394 | 16:23 | نویسنده : مسعود | نظرات (0)